Akcesoria handmade

Akcesoria handmade - jak powstają w Animalsowo?

W skrócie:

Akcesoria handmade z naszej pracowni? Nic prostszego! Do wykonania podstawowej obroży, szelek, smyczy, dwójników używamy taśm polipropylenowych, elementów kaletniczych, klamer zatrzaskowych, nici kaletniczych oraz elementów wykończeniowych. To wszystko zszywamy - i gotowe. W naszej ofercie także linki treningowe z wysoce wytrzymałych taśm polipropylenowych.

akcesoria-handmade-animalsowo

Bardziej szczegółowo:

Taśmy techniczne polipropylenowe - dostarczane są przez polskiego producenta, który w swoje wyroby zaopatruje między innymi wojsko. Każdy taśma techniczna jest testowana przez producenta i potwierdzane są jego parametry techniczne.

Klamry zatrzaskowe - wykonane przez polskiego producenta z technicznych tworzyw sztucznych; produkowane do zastosowań militarnych. Są odporne na chemiczne środki piorące i nie zawierają środków szkodliwych dla zdrowia.

Okucia - wykonane z odlewu, pokryte niklem, wykonane z wysokiej jakości materiału, grube i odporne na uszkodzenia.

Nici kaletnicze Tytan - wykonane z jedwabiu poliestrowego. Charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na zrywanie, niskim wydłużeniem, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie. Barwa jest odporna na światło, pranie oraz czynniki chemiczne. Wszystkie parametry produktu spełniają wymagania m.in. europejskiej normy EN 12590:1999.

Maszyna do szycia tkanin ciężkich - tzw. stębnówka. Zastosowana w maszynie konstrukcja zapewnia bezbłędne pozycjonowanie maszyny, minimalne wibracje oraz idealne podawanie warstw zszywanych materiałów. To wszystko przekłada się na wysoką jakość produktu końcowego.

Sprawdź cennik!

Ile zabule? 😉