Co u nas zamówisz?

Wszystkie akcesoria dla psów w naszej pracowni szyjemy na zamówienie. Wystarczy, że zmierzysz swojego pupila, wybierzesz materiały, a my przygotujemy dla Ciebie zamówienie.

obroża z haftemAkcesoria z Haftem - napisz jaki masz pomysł, a my go zrealizujemy. Możemy przygotować projekt haftu zgodnie z Twoim pomysłem lub wykorzystać projekt nadesłany przez Ciebie. Wystarczy przesłać do nas plik w formacie JPG lub opis haftu, który ma się znaleźć na wybranym przez Ciebie gadżecie.

 

 

Obroża na zatrzask - klasyczna, zapinana na mocną klamrę zatrzaskową. Wygodna, wytrzymała i zapinana błyskawicznie.

 

 

 

obroza-polzaciskowaObroża półzaciskowa - elementem zaciskowym jest pasek z kółeczkiem, do którego przypina się smycz. Przy pociągnięciu, obroża zaciska się do wyregulowanego wcześniej miejsca, dzięki czemu nie dusi psiaka.

 

 

Szelki Guard dla GamySzelki Guardy - szelki, które nie ograniczają ruchów psiaka podczas spacerów i biegania. Można je bardzo łatwo dopasować do psiaka - mają regulowane trzy (z czterech) pasków, z których są uszyte. Guardy są bardzo wygodne dla psów w każdym wieku, zarówno tych mniejszych jak i większych.

 

 

 

 

 

 

 

szelki-step-inSzelki Step-In - wygodne, nie uciskają, dobrze się układają i nie ograniczają ruchów psa podczas hasania. Regulowane paski pozwalają na bardzo dobrą regulację. Zapinane na grzebiecie klamrą.

 

 

 

 

 

 

Szelki Easy-walk dla Bazyla

Szelki Easy-Walk - przeznaczone dla psów, które ciągną podczas chodzenia na smyczy. Dzięki nietypowemu podpięciu smyczy z przodu (na mostku) hamują nieco psiaka, który ciągnie podczas spaceru. Szelki nie będą złotym środkiem na pozbycie się problemu i niezbędny będzie trening z psem. Szelki służą jedynie jako pomoc w nauce chodzenia na luźnej smyczy.

 

Szelki norweskie - Czaszki + haftSzelki Norweskie - uszyte z trzech pasków, z których tylko jeden (w obwodzie klatki piersiowej) jest regulowany - dlatego polecamy je psom, które osiągnęły już swoją dorosłą wielkość.

 

 

Smycz klasyczna - Pirat

Smycz Klasycznanieprzepinana, z rączką z jednej strony i karabińczykiem, który podpinamy do obroży lub szelek z drugiej strony. Standardowo w pięciu wariantach długości. Ozdobny wzór występuje na rączce oraz częściowo na długości smyczy. Istnieje możliwość obszycia smyczy ozdobnym wzorem na całej długości smyczy.

 

Smycz regulowana Spiderman

Smycz Regulowanaprzepinana, z dwoma karabińczykami po jednym na każdym końcu smyczy oraz kółeczkami, dzięki którym jest możliwość skrócenia lub wydłużenia smyczy. Wzory ozdobne występują tak jak na smyczy Klasycznej - na rączce oraz częściowo na długości smyczy. Istnieje także możliwość obszycia smyczy ozdobnym wzorem na całej długości.

 

Dwójnikidealny na spacery z dwoma psami. Dwie taśmy bazowe - z jednej strony każda zakończona karabińczykiem (który przypinamy do obroży lub szelek), z drugiej strony kółko łączące dwie taśmy, do którego przypinamy smycz.

Pas samochodowy - bezpieczeństwo najważniejsze! 😉 Pas w dowolnym kolorze taśmy bazowej szerokości 2,5 cm. Może być gładki (bez obszycia) lub obszyty kolorową tasiemką ozdobną. Jest regulowany; zakończony z jednej strony karabińczykiem (dobieranym do wagi psa), z drugiej strony uniwersalnym zapięciem samochodowym (pasującym do większości aut).

Ozdobna Kokardka - doczepiana do obroży na rzep; można ją zdejmować w dowolnej chwili.

Breloczek - Koty

Breloczekkolorowy gadżet do kluczy i kluczyków.

 

 

 

Zaczep na adresówkę? - nic prostszego! Zamawiając szelki lub obrożę po prostu napisz w zamówieniu żebyśmy go doszyli.

 

Chcesz zamówić coś czego nie ma w naszej ofercie? Napisz do nas a zrobimy wszystko aby sprostać Twoim oczekiwaniom 😉