Aktualności

Suplementy diety Lunderland – najlepsze dla Twojego zwierzęcia!

Lunderland-suplementy-dietyOleje i suplementy diety Lunderland to w 100% naturalne produkty dla Twojego psa i kota. Jeśli stosujesz dietę BARF lub żywisz swojego pupila gotowymi karmami lub samodzielnie przygotowujesz posiłki swojemu pupilowi - produkty Lunderland dopełnią dietę Twojego podopiecznego.

Lunderland to niemiecka marka słynąca od lat w Europie z najwyższej jakości. Wszystkie produkty pochodzą z certyfikowanych i kontrolowanych niemieckich gospodarstw organicznych i BIO. Dodatkowo - produkty Lunderland wyróżnione są międzynarodowym znakiem Bioland. Suplementy diety Lunerland zawierają naturalne, niezbędne witamin i składniki mineralne. Zapewniają psom oraz kotom lepszą kondycję fizyczną i psychiczną, zwiększają także jego odporność.

Sprawdź czym jeszcze charakteryzują się naturalne suplementy diety Lunderland i jak pozytywnie mogą wpłynąć na kondycję Twojego podopiecznego!

Czytaj dalej

Obroża dla psa – kilka nowości w Animalsowo

Świąteczne wzoryObroża dla psa czy szelki? Jeśli szelki - to jakie? Norweskie, Guardy, Step-In, Easy-Walk? Smycz dla psa to też podstawa. Wybór jest spory. Do tego różnorodność materiałów i wzorów sprawia, że nie jest także prosty.

Jedno jest pewne - czy to obroża, czy szelki, czy smycz - akcesoria dla Twojego psa powinny być bezpieczne, wygodne i dopasowane.

Sprawdź co możemy zaoferować w naszej pracowni!

Czytaj dalej

Kalendarz Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych

Kalendarz-Fundacji-Hospicjum-dla-Kotow-Bezdomnych-1Coroczną tradycją jest wydawanie przez fundacje prozwierzęce kalendarzy z wizerunkami podopiecznych. To nie tylko uwiecznienie tego, co zostało zrobione w ramach działań statutowych, ale również pokazanie relacji, jaka powstała między zwierzętami a bezpośrednimi opiekunami i sympatykami fundacji.

Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych z Torunia ma również swój kalendarz. To już trzeci kalendarz wydany przez Fundację. Jest jednocześnie pierwszym kalendarzem Fundacji, w którym zawarte zostały graficzne podobizny kotów, które były i są mieszkańcami Kociego Hospicjum.

Czytaj dalej

Szczeniak w domu: przygotuj się na jego przybycie!

Szczeniak w domu

Zdjęcie dzięki uprzejmości Zolakoma (licencja)

Szczeniak w domu oznacza mnóstwo radości, ale też wiele obowiązków. Nie możemy zapominać, że jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie i prawidłowy rozwój młodego zwierzęcia, które znajduje się pod naszą opieką. Musimy zapewnić mu jak najlepsze warunki.

Pierwszym krokiem będzie przygotowanie naszego domu na przybycie nowego mieszkańca. Musimy wygospodarować dla niego odpowiednią przestrzeń, a potem zgromadzić całą wyprawkę.

Zobacz, o czym nie wolno zapomnieć!

Czytaj dalej