Kalendarz Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych

Kalendarz-Fundacji-Hospicjum-dla-Kotow-Bezdomnych-1Coroczną tradycją jest wydawanie przez fundacje prozwierzęce kalendarzy z wizerunkami podopiecznych. To nie tylko uwiecznienie tego, co zostało zrobione w ramach działań statutowych, ale również pokazanie relacji, jaka powstała między zwierzętami a bezpośrednimi opiekunami i sympatykami fundacji.

Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych z Torunia ma również swój kalendarz. To już trzeci kalendarz wydany przez Fundację. Jest jednocześnie pierwszym kalendarzem Fundacji, w którym zawarte zostały graficzne podobizny kotów, które były i są mieszkańcami Kociego Hospicjum.

Czym zajmuje się Fundacja?

Nasza Fundacja zajmuje się kotami szczególnymi. Kotami ze swoistym wyrokiem, który staramy się odwlec w czasie... a gdy to się już nie udaje, dajemy im możliwość spokojnego odejścia we własnym domu. Domu, którego najczęściej nigdy wcześniej nie miały.

Przyjmujemy pod opiekę bezdomne koty - stare, przewlekle bądź nieuleczalnie chore, po urazach, które uniemożliwiają im bezproblemowe funkcjonowanie; także kocięta małe i niesamodzielne, często z wadami wrodzonymi. Każdy z tych kotów dostał etykietę "nieadopcyjnego" z różnych względów.

Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych

Jak zdobyć kalendarz?

Jeśli jeszcze nie macie kalendarza, a chcielibyście mieć ten wyjątkowy Koci Kalendarz, zgłoście się do Fundacji pisząc wiadomość na profilu Facebook'owym Kociego Hospicjum: wiadomość.

Kalendarz-Fundacji-Hospicjum-dla-Kotow-Bezdomnych