Obroża dla psa – kilka nowości w Animalsowo

Świąteczne wzoryObroża dla psa czy szelki? Jeśli szelki - to jakie? Norweskie, Guardy, Step-In, Easy-Walk? Smycz dla psa to też podstawa. Wybór jest spory. Do tego różnorodność materiałów i wzorów sprawia, że nie jest także prosty.

Jedno jest pewne - czy to obroża, czy szelki, czy smycz - akcesoria dla Twojego psa powinny być bezpieczne, wygodne i dopasowane.

Sprawdź co możemy zaoferować w naszej pracowni!

Świąteczne wzory.

Wielkimi krokami zbliżają się Święta. Już od dziś możesz wybrać dla swojego pupila niepowtarzalny prezent pod choinkę. W naszej ofercie pojawiły się tkaniny ze świątecznymi wzorami. Idealnie nadają się jako obszycie obroży dla psa, szelek oraz smyczy.

Nie tylko na tkaninach pojawiły się świąteczne elementy. Na obroży dla Twojego psa może pojawić się także ozdobna tasiemka ze świątecznymi Elfami lub Lisami w mikołajowych czapkach.

Świąteczne śnieżynki

Świąteczne śnieżynki

 

Indywidualna obroża dla psa - czyli nie samymi świętami pies żyje.

W naszej pracowni pojawiły się także nowe wzory tasiemek tkanych, które tematycznie nie są związane z nadchodzącymi Świętami. Są nie tylko nowe "Koty". Wśród motywów zwierzęcych pojawiły się także "Nietoperze" oraz nowe wzory "Sówek". Zasiliły one szeregi "Jeżyków", "Ptaszków", wzorów kwiecistych oraz geometrycznych.

Nowej wzory tasiemek tkanych

Nowej wzory tasiemek tkanych

Nie zapominajcie także o obrożach dla psa lub szelkach dla psa z indywidualnym haftem. Różnokolorowa kodura dostępna w naszej ofercie nadaje się do tego idealnie. Obroża z imieniem Twojego psa będzie jedyna w swoim rodzaju. Jeśli chcesz możemy także wyhaftować numer Twojego telefonu, dzięki czemu obroża będzie niezawodną "adresówką". Masz pomysł na niepowtarzalny wzór? Napisz do nas, a my przygotujemy projekt tak, aby wszystko było czytelne i estetycznie wyglądało na wybranych przez Ciebie akcesoriach.

Obroża z haftem

Obroża z haftem